دو رباعی برای بیشه دراز

دو رباعی برای بیشه دراز
............................

بیشه متروک
بر بیشه ی دل سوخته یک شیر گریست/
کز بیشه جدا، چگونه می باید زیست؟/
ای بیشه ی اجدادی متروک بگو/
این عاقبت تلخ تر از مرگ از چیست؟
.........................

اصالت مهجور
من مانده ام و صدای گرم دورت/
آن عاطفه و اصالت مهجورت/
آنقدر من از خاطره ات می گویم/
تا حک بشود میان دل منظورت.

د.م(عاشق بیشه دراز)

دیدگاه‌ها  

#4 بچه روستایی 1392-11-04 19:42
سلام.همیشه حسرت ایام گذشته روستام و می خورم.یکی از آرزوهای محالم بازگشت به یکی از اون روزهای باصفای اون ایامه.خواهش می کنم از سالهای جنگ تحمیلی و قبل از جنگ بیشتر مطلب و خاطره بنویسید،عکس بگذارید. چون وقتی دلتنگ گذشته میشم میام سایت روستام .یه گشتی میزنم .دستتون درد نکنه.به امید دیدن عکسهای ناب از گذشته هم ولایتیهایم.

#3 ویشه رازی 1392-11-02 21:22
دست عکاس باشان آن زمان که دراین مهم نقش داشته اند درد نکند، خصوصا" آقای حمید بیگ زاده و...
گرچه گاها" دوربین به دیگران داده و خود نشسته است.؟؟؟
واقعا" تهیه دوربین و باتری و فیلم و چاپ و خلق صحنه های به یاد ماندنی و دسته جمعی و... در آن زمان قابل تحسین است.
درود برآقاحمید رزمنده دلاور مدل 1359 و از معدود پایه یک ها چالاک و شجاع و راننده میگ های زمینی و مرد خستگی ناپذیر پر تحرک 8 سال دفاع مقدس./

#2 محمدکریم بیگ زاده 1392-11-02 10:33
استاد سلام . دستت درد نکنه ، وه ر ویشه راز اژ یه بیشتر باید بشی . . . آخ ویشه راز

#1 بیشه دراز قهرمان 1392-11-02 02:59
دیدن این عکس ها خود دیوان شعریست که دیدن آن آدم را به سر ذوق می آورد؛چقدر دلم گرفت وقتی در بین عکس ها برای شناسایی تک تک آنها به قاب عکس ها خیره شدم ساعت نزدیک 3بامداد است وننمی توانم از ددیدن آنها دل بکنم،خدایا آنان که بقرب تو سفر کرده اند مورد آمرزش درگاهت قراربده..

نوشتن دیدگاه

آمار بازدیدکنندگان

کاربران امروز0
کاربران دیروز80
بازدید کل505913

سیستم آمار بازدیدکنندگان

ابزار هدایت به بالای صفحه

.