شوق دیدار

شوق دیدار

----------

تا باغ آرزویم، مشتاق دیدن توست*
رویای هر شب من، فصل رسیدن توست*
هرچند می گریزی دزدانه از نگاهم*
سیب نیازم اما، شیدای چیدن توست*
شاعر شدم که شعرم، بر شاخه غنچه گردد*
عشق از نگاهت افسوس، در دل بریدن از توست*
آیین من ندارد، رسم ترانه گفتن*
شوق ترانه هایم، میل شنیدن توست*
ای غایب از زمانه، در پشت هر بهانه*
دریای غصه هایم، اشک ندیدن توست*
با صدهزار معشوق، مقصود من همین است*
هر جا که قبله ی من، قلب تپیدن توست.

د.م(عاشق بیشه دراز)

دیدگاه‌ها  

#7 حاج سعید 1392-04-17 22:13
این حاج رضا چه اصراری دارن که حتمن اینا سرقت ادبی هستن/و این جناب نبی هست که پخش میکنه اگه هم سرقت ادبی باشن بعدن مشخص میشه من هر چی تو اینترنت سرچ کردم چیزی معلوم نشد. به هر حال دور از ادب و نزاکته کسی رو متهم کنید.با تشکر از د.م و مدیریت سایت آقا نبی

#6 د. م. 1392-04-17 19:45
سلام حاج رضای خودمان. انشاالله که خوب هستی؟
شما خودتو خصوصی و کامل و با ذکر شماره تلفن معرفی کن. آقا نبی از طرف من مجازه بنده را به شما معرفی کنه. ولی خودمانیم یه طوری هستی ها. موفق باشید حاجی.
راستی یادم رفت بگم من حاجی راس راسکیم. جهت اطلاع.

#5 حاج رضا 1392-04-17 18:41
احتمال اینکه اشعار سرقت ادبی باشند وجود دارد .برای رفع ابهام نام شاعر را معرفی فرمایید یا منبع استفاده .
کیفیت سایت فوق العاده پایین است . بعضی عکسها تکراری است ، علیرغم توضیحات دوست خوبم (بیگ زاده) همچنان یکجانبه نگری در مطالب سایت وجود دارد . بیشتر عکسها و مطالب مربوط به افراد خاصی از یک قبیله است . توضیحات استادم آقای مراد نصرالهی قانع کننده نیست باید بیشتر عملگرا باشید نه شعاری.

انصاف را رعايت كن و اول خودت را معرفي كن حاجي عزيز/ شما كيفيت سايت را با مطالب خوبت بالا ببر با توجه قابليتهايي كه در وجود شما ميباشد.بدرود

#4 محمدکریم 1392-04-17 14:25
درود . بابا تو دیگه کی هستی ؟ بخدا لذت بردم ، از اینکه نرفتی و موندی سپاسگزارتم . . . بدرود

#3 Tohi72 1392-04-14 13:36
سلام برد.م شاعر باوفا،هم طایفه ای که باعث افتخار ماست،با شعرهایت ب ماعزت داده ای،گرچه عده ای از روی حسادت گفته اند شعر هایت اشتباست،ولی من می گویم خسته نباشی دست مریزاد

#2 مراد نصراللهی 1392-04-14 11:48
شاعر زنده باشی ودر پناه حق ؛ واقعا" که زیبا سرودی
چه قشنگ گفتی :
" هرچند می گریزی دزدانه ازنگاهم
سیب نیازم اما، شیدای چیدن توست "
اللهم عجل لولیک الفرج

#1 خاطره 1392-04-14 03:55
سلام.این شعرد.م روخیلی دوسدارم.واقعازی بابودمن هم دراین زمینه شعری سرودم که تقدیم میکنم:روزوشبم به سربرم درقفس سردتنم/باتورسم به سروری ازنگه چشم ترم/من سپرسوزوغمت حافظ ملک قلبتم/درگذرروزو شبم صاحب فخرعشقتم/می سپرم دست دلت شیشه ی نازک دلم/تاشکنددست دلت کاسه ی کوچک غمم/باسروجان ودولبم بوسه برعشقت بزنم/تاتوشبانه بدوم تامهرت سرقت ببرم/بامن اگرتانکنی محکمه برپابکنم/یاگردر ت وانکنی عشق تویغماببرم

نوشتن دیدگاه

آمار بازدیدکنندگان

کاربران امروز64
کاربران دیروز58
بازدید کل505897

سیستم آمار بازدیدکنندگان

ابزار هدایت به بالای صفحه

.