تقصیر من است

تقدیم به نجات دهنده ی بشریت....

50f85967c684f-2.jpg - 83.98 KB

تقصیر من است اینکه کم می آیی            هر گاه که شدم اسیر غم می آیی

این جمعه و جمعه های دیگر حرف است     آدم بشوم سه شنبه هم می آیی

/////////////////////////////////////////////
دعا پشتِ دعا برای آمدنت ،

گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ،

دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛

کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟!

////////////////////////////////////////////////////////////////////

آقاجان ٬سرورم!
سئوالی ساده دارم از حضورت .... من آیا زنده ام وقت ظهورت
اگر که آمدی من رفته بودم .... اسیر سال و ماه و هفته بودم
دعایم کن دوباره جان بگیرم ..... بیایم در رکاب تو بمیرم
بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ..... بر جان و دل صبور مهدی صلوات

ارسال کننده:محمد نادعلی پور

دیدگاه‌ها  

#17 م.فتاحی 1393-03-25 19:10
عمریست که از حضور او جا ماندیم.در غربت سرد خویش تنها ماندیم.او منتظر است تا که ما بر گردیم.ماییم که در غیبت کبری ماندیم./به امید ظهورش....

#16 محمد علیرضایی 1392-10-14 14:49
حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی در وب سایت شخصی شان نوشتند: ذكر صلوات، از جامع‌ترين اذكار و اوراد است. در قرآن كريم آمده است: إن الله وَ مَلائِكَتَه يصلّون علي النّبي يا أيها الذين آمنوا صلّوا عليه و سلّموا تسليماً؛ همانا خداوند و ملائكه بر پيامبر صلوات و درود مي‌فرستند؛ اي ايمان‌آورندگان، شما نيز بر او درود و سلامتي مستمر به گونه‌اي عالي بفرستيد........

صلوات و درود خالصانه ما بر خاندان عصمت و طهارت، باعث پاكي و نيكويي سرشت ما، مايه تزكيت و طهارت نفوس ما و عامل بخشش و پوشش گناهان ما مي‌گردد: وَجَعَلَ صَلَواتَنا عَلَيكُم وَ ما خَصَّنا بِهِ مِن وِلايَتِكُم طيباً‌ لِخَلقِنا وَ طَهارَةً لِاَنفُسِنا وَ تَزكيَةً لَنا وَ كَفّارَةً لِذُنوبِنا؛ و خداوند صلوات و درود ما را بر شما و ولايت خاص شما را بر ما، با عث نيكويي خلقت و فطرت ما و مايه پاكي نفوس ما و عامل پاكيزگي روح ما و موجب پوشش گناهان ما قرار داده است. از اين رو مداومت بر ذكر صلوات مي‌تواند با ايجاد طهارت و نورانيت در روح ما، سنخيت و تناسبي را بين ما و وجود اطهر امام زمان ارواحنا فداه به ارمغان آورد و راهگشاي ديدار و رابطه ولايي خاص ما با آن حضرت گردد؛

چنانچه امام صادق عليه‌السلام مي‌فرمايد:

مَنْ قالَ بَعْدَ صَلاةِ‌ الْفَجْرِ وَ بَعْدَ صَلاة‌ِ الظُّهْرِ، اَللّهُمَّ صَلّ علي محمّدٍ و آل مُحمَّدٍ و عَجِّل فَرَجَهُمْ لَمْ يمَُتْ حَتّي يُدْرِكَ الْقائِمَ مِنْ آل مُحَمَّدٍ؛ هر كس بعد از نماز صبح و پس از نماز ظهر بگويد: «اللّهمّ صلّ علي محمد و آل محمد و عجّل فرجهم»، نخواهد مُرد تا آن‌كه قائم آل محمّد را درك نمايد.

شخصی از حضرت آيت‌الله بهجت رحمةالله‌علیه تقاضا كرده است كه اين حقير مشتاق زيارت امام عصر، حضرت حجة‌بن‌الحسن‌ال عسكري عجل الله تعالي فرجه مي‌باشم. از حضرت عالي تقاضا دارم كه مرا دعا كنيد تا به اين سعادت نايل شوم. آن بزرگوار در پاسخ فرموده‌اند: زياد صلوات اهدای وجود مقدسش نماييد، مقرون با دعاي تعجيل فرجش.

حضرت آيت‌الله شيخ حسن صافي اصفهاني رحمه‌الله ذكر صلوات را چنين توصيه فرموده‌اند: روزانه تعداد 110 صلوات به صورت اللّهمّ صل علي محمّد و آل محمّد و عجّل فَرَجَهُمْ وَ فَرَجَنابِهِم بفرستد. از اين رو بسيار بجاست كه روزانه 110 صلوات به همين صورت به وجود مقدس حضرت ولي عصر ارواحنا فداه هديه و تقديم شود، بدان اميد كه راهي به سوي وصال آن حضرت فراروي ما بگشايد و ما را به ولايت و ملاقات خاص (ملاقات همراه معرفت) حضرتش توفيق بخشد. انشاءالله....

#15 ع مومنی 1392-07-22 15:48
باسلام یامهدی کعبه دلها یامهدی یوسف زهرا
میرسی آخراز راه میدونم آقابه روی شونه عبای پیغمبر داری ندبه ی یا ثارا...ذکرلبات میون دستات ذوالفقار حیدر داری
غروبای جمعه جمکرونی میشم
تامیگم یامهدی آسمونی میشم
اللهم عجل لولیک الفرج

#14 یاسین 1392-05-05 18:47
سلام

تقدیم به عصاره ی گل محمدی ، امام زمان (عج) و شادی روح شهدا

اي غايب بي نشان ! اي بهانه تمام گريه هايم! اي آقاي نديده ام !

امشب دوباره دلم بي قراري مي كند؛ ستاره مي شمارد و سراغت را از ماه مي گيرد ، اما گلهاي باغچه كه بي قراري دلم را مي بينند ، به جاي ماه جواب مي دهند :« ما ، عمري ست هر بهار به اميد آمدنش خود آرايي و عطر افشاني مي كنيم ولي با آمدن پاييز عمرمان به سر مي آيد و او نمي آيد!!»

دوباره دلم ستاره مي شمارد ؛ ماه را مي نگرد ، گلهاي باغچه را مي بويد و مي پرسد:« چرا براي دردهايم ، درماني ، چشمهايم را باراني و قلب شكسته ام را مهرباني نيست؟»

مگر نه اينكه ، آمدنت ، گلهاي ياس و اطلسي را براي ما به ارمغان مي آورد؟ مگر نه اين كه نگاه نازنينت ناب ترين لحظه ها را نصيب دلهاي شكسته ي ما مي كند؟ مگر نه اين كه دست شفابخشت ، تمام گريه ها را مي خنداند؟ پس چرا نمي آيي؟!! چرا عمري است ما را در حسرت يك لحظه ديدار جمال دلربايت گذارده اي ؟

اصلا"، اي كه خودت گفتي : روزي خواهي آمد و آن روز تمام قناري ها آواز مي خوانند ؛ تمام غنچه ها مي شكفند و تمام چشمها از اشكهاي شوق باراني مي شوند... پس چرا نگفتي نخوانده طالبت مي شوم ؛ نديده عاشقت مي شوم؛ ونيامده دلتنگ نبودنت؟

اي آقاي نديده ام !! تو تمام اشتياق كميل من ، تمام گريه هاي ندبه ي من و تمام دلتنگي هاي سمات من هستي .. بيش از اين ، ما را چشم انتظار و بي قرار مخواه ! و با آمدنت ، نور صفا وصداقت و صميميت را بر ظلمتكده ي دلهاي تاريك عالميان بتابان.

اي محبوب دلها!! تمام هستي ام را خاك قدمت مي كنم، تا شايد نظري به جاده ي دلم بيندازي !! چرا كه تو آفتاب يقيني ، كه اميد فرداها هستي ، تو بهار روءيايي كه به طراوت گل سرخ مي ماني و نرم وسبز و لطيفي ، تو معناي واژه هاي آسماني هستي كه دستهايش براي آمدنت به زمين دعا مي كند !!

اي تجسم مهرباني!! غيرت آفتاب و جلوه زيباي ماه تو را وصف مي كنند و نفس تو آب را معني مي كند و نبض خورشيد تو را توصيف مي نمايد.. خوب مي دانم كه مي آيي ؛ آري تو مي آيي ؛ همانگونه كه وعده كرده اي و آنگاه ست كه كلمه ي « انتظار » را از لغت نامه ها پاك خواهيم كرد !! پس اي تمام زيبايي !! بيا تا براي هميشه فريادرس عاشقان موعود باشي....

اي آنكه در نگاهت ، حجمي ز نــور داري!!

كي از مسير كوچه ، قصـــد عــــبور داري؟؟

چشم انتــــظار ماندم ، تا بر شــــــــبم بتــابي

اي آنكه درحــــجابت ، دريــاي نــــور داري

من غرق در گــناهم ، كي مي كني نگاهـــم؟

برعــكس چشمهايم ، چشــــمي صـبور داري

از پرده ها برون شـد، ســــــــــوز نـهاني ما

كوك اســت ساز دلها،كي قصد شور داري ؟

درخواب ديده بودم ، يك شــب فروغ رويت

كي در سـراي چشمـــم قصد ظهور داري ؟

سلامتی امیر قافله ی عشق صلوات

#13 یاسین 1392-05-05 18:36
باسلام و احترام ؛
تقدیم به امام زمان (عج) و روح بلند شهدا

اي غايب بي نشان ! اي بهانه تمام گريه هايم! اي آقاي نديده ام !

امشب دوباره دلم بي قراري مي كند؛ ستاره مي شمارد و سراغت را از ماه مي گيرد ، اما گلهاي باغچه كه بي قراري دلم را مي بينند ، به جاي ماه جواب مي دهند :« ما ، عمري ست هر بهار به اميد آمدنش خود آرايي و عطر افشاني مي كنيم ولي با آمدن پاييز عمرمان به سر مي آيد و او نمي آيد!!»

دوباره دلم ستاره مي شمارد ؛ ماه را مي نگرد ، گلهاي باغچه را مي بويد و مي پرسد:« چرا براي دردهايم ، درماني ، چشمهايم را باراني و قلب شكسته ام را مهرباني نيست؟»

مگر نه اينكه ، آمدنت ، گلهاي ياس و اطلسي را براي ما به ارمغان مي آورد؟ مگر نه اين كه نگاه نازنينت ناب ترين لحظه ها را نصيب دلهاي شكسته ي ما مي كند؟ مگر نه اين كه دست شفابخشت ، تمام گريه ها را مي خنداند؟ پس چرا نمي آيي؟!! چرا عمري است ما را در حسرت يك لحظه ديدار جمال دلربايت گذارده اي ؟

اصلا"، اي كه خودت گفتي : روزي خواهي آمد و آن روز تمام قناري ها آواز مي خوانند ؛ تمام غنچه ها مي شكفند و تمام چشمها از اشكهاي شوق باراني مي شوند... پس چرا نگفتي نخوانده طالبت مي شوم ؛ نديده عاشقت مي شوم؛ ونيامده دلتنگ نبودنت؟

اي آقاي نديده ام !! تو تمام اشتياق كميل من ، تمام گريه هاي ندبه ي من و تمام دلتنگي هاي سمات من هستي .. بيش از اين ، ما را چشم انتظار و بي قرار مخواه ! و با آمدنت ، نور صفا وصداقت و صميميت را بر ظلمتكده ي دلهاي تاريك عالميان بتابان.

اي محبوب دلها!! تمام هستي ام را خاك قدمت مي كنم، تا شايد نظري به جاده ي دلم بيندازي !! چرا كه تو آفتاب يقيني ، كه اميد فرداها هستي ، تو بهار روءيايي كه به طراوت گل سرخ مي ماني و نرم وسبز و لطيفي ، تو معناي واژه هاي آسماني هستي كه دستهايش براي آمدنت به زمين دعا مي كند !!

اي تجسم مهرباني!! غيرت آفتاب و جلوه زيباي ماه تو را وصف مي كنند و نفس تو آب را معني مي كند و نبض خورشيد تو را توصيف مي نمايد.. خوب مي دانم كه مي آيي ؛ آري تو مي آيي ؛ همانگونه كه وعده كرده اي و آنگاه ست كه كلمه ي « انتظار » را از لغت نامه ها پاك خواهيم كرد !! پس اي تمام زيبايي !! بيا تا براي هميشه فريادرس عاشقان موعود باشي....

اي آنكه در نگاهت ، حجمي ز نــور داري!!

كي از مسير كوچه ، قصـــد عــــبور داري؟؟

چشم انتــــظار ماندم ، تا بر شــــــــبم بتــابي

اي آنكه درحــــجابت ، دريــاي نــــور داري

من غرق در گــناهم ، كي مي كني نگاهـــم؟

برعــكس چشمهايم ، چشــــمي صـبور داري

از پرده ها برون شـد، ســــــــــوز نـهاني ما

كوك اســت ساز دلها،كي قصد شور داري ؟

درخواب ديده بودم ، يك شــب فروغ رويت

كي در سـراي چشمـــم قصد ظهور داري ؟

شادی روح شهدا صلوات

#12 خاطره 1392-04-03 03:35
این شعرسروده ی من تقدیم به آقاامام زمان:ای که قائم گشت برایت سروها/درخیال مانگنجدوصف تودرحرفها/ای که می آیی توازسمت خدا/می کندعیسی به عشقت اقتدا/ای که بیندچشم دل روی تورا/کی ببیندچشم سرکوی تورا/ای که شعرازگفتنت ناکام ماند/خلقت ازفیض رخت آرام ماند/ای که دنیاراگلستان میکنی/عشق نی راتونیستان می کنی/ای که می ایستدرضابانام تو/جمله عالم بفدای هرنمازشام تو/ای که هستی همچوخورشیدنهان ابرها/بی نصیبت می روددرزیرچترجبره ا/ای که جبریل امین شدیارتو/سیصدوسی زده نفرآماده ی دیدارتو/ای که هستی ضامن هردوجهان/شافع ماباش درروزفغان

#11 محمدکریم 1391-12-01 21:38
ای پادشه خوبان، داد از غم تنهایی / دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آیی . . . تشکر میکنم از دایی خوب خودم جناب مهندس نادعلی پور بجهت پیشنهاد و راه اندازی این بخش ، انشاالله که منشأ برکت و شادی بشه در زندگی همه ما . آمین

#10 عیسی نصراللهی 1391-11-30 10:08
وقتی همه خواب هستند ،..یک نفر بر بام آبادی :پیام آوای انجیل است...پیاو آوای انسانی...پیام آوای تورات است،..وقتی همه خواب هستند

#9 یاسر بیگ زاده 1391-11-02 15:47
خدایا به روی درخشان مهدی
به زلف سیاه و پریشان مهدی
به قلب رئوفش که دریای داغ است
به چشمان از غصه گریان مهدی
به لب های گرم علی یا علیش
به ذکر حسین و حسن جان مهدی
به دست کریم و نگاه رحیمش
به چشم امید فقیران مهدی
به حال نیاز و قنوت نمازش
به سبحان سبحان سبحان مهدی
به برق نگاه و به خال سیاهش
به عطر ملیح گریبان مهدی
به حج جمیلش به جاه جلیلش
به صوت حجازی قرآن مهدی
به صبح عراق و شبانگاه شامش
به آهنگ سمت خراسان مهدی
به جان داده های مسیر عبورش
به شهد شهود شهیدان مهدی
مرا دائم الاشتیاقش بگردان
مرا سینه چاک فراقش بگردان

#8 یاسر بیگ زاده 1391-11-02 10:43
ندیدم شهی در دل آرایی تو به قربان اخلاق مولایی تو

تو خورشیدی و ذره پرور ترینی فدای سجایای زهرایی تو

نداری خماری به مشتاقی من ندیدم نگاهی به صهبایی تو

نداری خرابی به بی تابی من ندیدم سبویی به مینایی تو

نداری به کویت ز من بی نواتر ندیدم کریمی به طه ایی تو

نداری گدایی به رسوایی من ندیدم نگاری به زیبایی تو

نداری مریضی به بد حالی من ندیدم دمی چون مسیحایی تو

نداری غلامی به تنهایی من ندیدم غریبی به تنهایی تو

نداری اسیری به شیدایی من ندیدم کسی را به آقایی تو

امید غریبان تنها کجایی ؟ چراغ سر قبر زهرا کجایی ؟

#7 یاسر بیگ زاده 1391-11-02 10:41
تجلی طه گل اشک مولا دل آشفته ی داغ آن کوچه ی غم

گرفتار گودال خونین گرفتار غم های زینب سیه پوش قاسم

عزادار اکبر گل باغ لیلا پریشان دست علم گیر سقا

نفس های سجاد نواهای باقر دعا های صادق

کس بی کسی های شب های کاظم

حبیب رضا و انیس غریب جواد الائمه

تمنای هادی عزیزدل عسكری پس نگارا بفرما کجایی

#6 یاسر بیگ زاده 1391-11-02 10:39
کريما ، رحيما، رئوفا ، عطوفا، نگارا ، بهارا،
بيا جان مولا ،بيا جان زهرا ، بيا جان زينب ، بيا جان سقا
سحر خيز مکه ، سحر خيز کوفه ، سحر خيز مشهد، سحر خيز کرب و بلا و مدينه
سحر ياد ما باش ...
سحر ياد ما باش...

#5 محمد نصرالی 1391-10-30 22:23
مجنون شدم که راهی صحرا کنی مرا
گاهی غبار جاده ی لیلا، کنی مرا
کوچک همیشه دور ز لطف بزرگ نیست
قطره شدم که راهی دریا کنی مرا
پیش طبیب آمده‌ام، درد می‌کشم
شاید قرار نیست مداوا کنی مرا
من آمدم که این گره ها وا شود همین!
اصلا بنا نبود ز سر وا کنی مرا
حالا که فکر آخرتم را نمی­کنم
حق می­دهم که بنده دنیا کنی مرا
من، سالهاست میوه ی خوبی نداده‌ام
وقتش نیامده که شکوفا کنی مرا
آقا برای تو نه ! برای خودم بد است
هر هفته در گناه، تماشا کنی مرا
من گم شدم ؛ تو آینه‌ای گم نمی‌شوی
وقتش شده بیائی و پیدا کنی مرا
این بار با نگاه کریمانه‌ات ببین
شاید غلام خانه زهرا کنی مرا

#4 محمد نصرالی 1391-10-30 22:19
امام مهدی کیست؟

وی یگانه فرزند امام عسکری علیه السلام یازدهمین امام شیعیان است.

امام مهدی(عج) در سحرگاه نیمه شعبان 255 ق در سامرّا چشم به جهان گشود نامادرش نرجس یا نرگس است و پس از پنج سال زندگی تحت سرپرستی پدر، و مادر بزرگوارشان نرجس خاتون، در سال 260 ق به دنبال شهادت حضرت عسکری علیه السلام ـ همچون حضرت عیسی علیه السلام و حضرت یحیی علیه السلام که در سنین کودکی عهده دار نبوّت شده بودند ـ در پنج سالگی منصب امامت شیعیان را عهده دار شدند. آن بزرگوار پس از سپری شدن دوران غیبت با تشکیل حکومت عدل جهانی احکام الهی را در سرتاسر زمین حاکمیت خواهد بخشید.

آ

#3 یاسر بیگ زاده 1391-10-30 13:55
ز هر کسی که گرفتم سراغ خانه تو!

ز من گرفت نشان از تو و نشانه تو!

نوکر رخ ارباب نبیند سخت است!

شب گر رخ مهتاب نبیند سخت است!

لب تشنه اگر آب نبیند سخت است!

یابن الحسن، یابن الحسن

#2 م- سوسنگرد 1391-10-30 11:38
مهندس کارت عالیه

#1 نبی اله بیگ زاده 1391-10-29 01:09
با تشکر از محمد عزیز که پیشنهاد این بخش را دادند چنانچه مطلب و یا فایلی دارید جهت درج و انتشار در این قسمت ارسال نمایید تا در این کار نیک و خیر سهیم شوید.

نوشتن دیدگاه

آمار بازدیدکنندگان

کاربران امروز3
کاربران دیروز43
بازدید کل507668

سیستم آمار بازدیدکنندگان

ابزار هدایت به بالای صفحه

.