رای دهی:  / 4
ضعیفعالی 

شهید علیمراد نصری

یکی بچه های دوس داشتنی و غیور ایل و تبارم

m27.jpg - 36.08 KB

m30.jpg - 73.36 KB

m26.jpg - 36.41 KB

حاجیه گل اندام صحرایی مادر شهید

m28.jpg - 29.65 KB

حاج لطیف نصری پدر شهید

m29.jpg - 54.37 KB

دیدگاه‌ها  

#6 ازدیارحماسه دهلران 1396-02-06 21:48
شهید علیمراد ازجمله شهدایی بود که به جرأت میتوان گفت هرگز گناهی از او سر نزدبنده باتوجه به قرابتی که با او داشتم گناه حتی کوچک را از او ندیدم

#5 رضا 1394-08-02 19:57
یه روز یکی از اشناهامون در بیشه دراز سیگاری بر لب داشت که در این اثنا بود که شهید علیمراد از راه رسید واز او خواست که سیگار را پرت دهد وبجایش یه انار از میوه فروشی عزیز خان نصرالهی به او داد تا بخورد

#4 محمد رستمی 1394-03-26 21:01
درسال 60 -61 درزرین آباد باهم همکلاسی بودیم خدا میداند زبان زد خاص وعام بوداز بس زرنگ وجز انجمن اسلامی مدرسه بودبچه ها را به مسجددعوت میکرد همیشه لبش به خنده بودحاج کرمرضا باصره شاهد بود که در زرین اباد چه کارهای فرهنگی خوبی انجام میداد روحش شاد ویادش بخیز

#3 حمید 1393-01-24 22:48
سلام شهید نصری یادش به خیر یکی از دانش آموزان بسیار زیرک و درس خوان و فوق العاده با هوش و بسیار مهربان روستای بیشه دراز بود .ایشان با توجه به اینکه نوجوان بودند همیشه در مسجد روستا برای فرایض دینی حضورداشتند و اهمیت بسیار زیادی برای واجبات قایل بودند ،هرچند بسیار کم سن و سال واز نظر بدنی ظریف بودند .
در ابتدای دهه شصت و در گرمای طاقت فرسای آن روزها که جنگ بین کشور ایران و عراق به اوج خودش رسیده بودوروستای بیشه دراز که هم مرز با کشور عراق بود مردم به خاطر اینکه در تیر رس دشمن نباشند و یا شاهد تصرف روستا که هر آن امکان داشت اتفاق بیافتدمردم به آبدانان ،پهله زرین آباد و سراب میمه مهاجرت کرده بودند .وجاده بین دهلران و میمه زرین آباد در آن روزها خاکی و تنها با نیسان میتوانستند مردم خودشان را به منزل برسانند شهید نصری از کسانی بود که در آن روزهای سخت که در جهاد سازندگی دهلران فعالیت داشتند و در اوج گرما و نبودن وسایط نقلیه وآمدن به شهر میمه زرین آبادتاپدر و مادرش را از نزدیک زیارت کندباز هم روزه میگرفت.
و یاد دارم که همه شب قبل از خواب وضو می گرفت و آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت می کرد و بعدش استراحت و می خوابید یادش به خیر آن نوجوان بسیار زیبا و دوست داشتنی

#2 حسین 1392-12-02 00:02
در زمان جنگ من و شهید علیمراد و چند نفر دیگر در کانون فرهنگی جهادسازندگی دهلران در محل ساختمان پشت پمپ بنزین سابق دهلران مشغول خدمت امورات فرهنگی مذهبی بودیم بعد از مدتی که من به جای دیگری ماموریت داشتم باخبر شدم که علیمراد در حین ماموریت شهید و به شهدا پیوسته
یادش بخیر وروحش شاد

#1 بیطرف چه شوره 1392-04-16 08:51
شهید علیمراد از بچه های فعال فرهنگی بود موسس کتابخانه ومراسمات فرهنگی ومذهبی در مسجد بود جوانی خوب سیرت وخوب صورت بود چرا در وصف او نمی گویید مهربانیش هوش واستعدادش وخیلی چیزهای دیگر

شعار نده دوست عزيز همينطور كه الان نوشتي و دقيق هم شرح داديد بنويس و بفرست واسم واقعي خودت هم بنويس تا منتشر كنيم/يا علي

نوشتن دیدگاه

آمار بازدیدکنندگان

کاربران امروز13
کاربران دیروز46
بازدید کل507997

سیستم آمار بازدیدکنندگان

ابزار هدایت به بالای صفحه

.