با سلام خدمت دوستان و همه ی اهالی بیشه دراز چنانچه خاطره

مطلب عکس توضیح یادآوری و هر چیزی در مورد شهیدان مورد

نظرتان دارید بفرستید تا آنها را در سایت بگنجانیم هم اجر معنوی

و هم معرفی و منزلت شهدا در پی خواهد داشت.در ضمن اگر مایل

بودید مطالب به نام شما درج میشوند.خانواده های معظم شهیدان

جهت تکمیل قسمت عزیزان شهید همکاری نمایند.

با تشکر بیگ زاده.09188420429

دیدگاه‌ها  

#10 . 1393-09-29 03:55
خدمت دوستان عزیز سلام دارم خدا کند انشاالله دلتان شاد ولبریز از صفا و محبت باشد .سایت بیشه دراز دارای یک نگاه عامیانه و خودمانی است و یک نواختی اداره می شود . و نگاهش به پشت سر است . کاش یک نگاه تازه و به پیش هم داشته باشد . اخباری که در روستا هست تبلیغ نمی شود اما برای بشه دراز دل می سوزونیم . شنیده ام برای بازسازی روستای بیشه درازدولت مبلغی را بلا عوض و مبلغی هم وام می دهد . اگر هر لحظه که برای خالی شدن روستا ناراحتی و این وضعیت برایت آزار دهنده است . کیبرد کامپیوتر را بگیر و بنویس بیشه دراز ،من آبادت می کنم از روز اول هم بهتر و زیباتر و مردم را دوباره به روستا دعوت می کنم . پدراگر رفت ،در همین نزدیکیهاست . دوباره زنده اش می کنم . من بیشه دراز را می سازم . من مهندس هستم ،معمار هستم . نه من دکترم . مطب در بیشه دراز دایر می کنم ،پدرم مرا فرستاد تا درس بخوانم . روستایم را از نو بسازم . او می دانست بیشه دراز خالی نمی شود . یکی گفته بود . ما مهندسین و معماران و تاجران بیشه دراز میرویم .اما افراد دیگری می آیند و بیشه دراز را دوباره می سازند . این کنایه ای است که ما بمانیم و زادگاهمان را دوباره بسازیم .
--------------------------
دوست عزیز جناب نبی بیگزاده یکی شعر می گوید . یکی هم در رابطه با مطالب دیگران مطلب می نویسد . و به بنوعی هر کس به چیزی که دلش خوش است سر می کند . اما آنان که مطلب آزاد دارند چه کار بکنند در یک قسمت از سایت پنجره ای ایجاد کن تا اگر کسی نخواهد مطلبش قاطی موضوعات و لیست مطالب شود . بتواند حرفش را بزند . با تشکر موفق باشید .

#9 ملکی 1392-10-27 14:39
سلام آقای بیگ زاده محترم.خسته نباشیدخداقوت.لط فآازآدمای بزرگ مانندصیدعباس ملکی حاج هوشنگ ملکی که جزاولین مغازه داران وتاجران بیشه درازآقای عیسی ملکی اولین معلماشهیدحسین ملکی عکس ومطالبی تهیه بفرمایدباسپاس فراوان/ملکی
پاسخ:دوست عزیز سلام چه اشکال دارد شما دست به کار شوید و درباره ی این اشخاص که بیشتر از من و دیگران روشون شناخت داری مطالبی بفرستی و عکسهایی تهیه نمایید من همین که کارهای سایت و کارم را انجام بدم کلی وقت هزینه میکنم یا علی مددی بگو و در این کار شایسته شرکت کن.

#8 حاج رضا 1392-04-27 07:36
نبی جان عزیز ،
چرا در میان شهدا نام شهید مهدی هواسی نیست مگه سالی که شهید شد دانش آموز مدرسه راهنمایی بیشه دراز نبود ؟

سلام بر رضا آره راست میگی/ سایت نمیخواهم بیشتر از بیشه دراز فراتر بره هر چند شهید بزرگوار از دانش آموزان خوب مدرسه ی انقلاب بودن در ضمن از خونواده محترمش اجازه نداریم/ یادش گرامی

#7 خاطره 1392-03-28 02:34
این شعرسروده ی من تقدیم به شهدا:سحرازسمت نگاهت پرسید/به کجاخیره ای ای چشم امید/که چنین واله وحیران وگهی گریانی/توکه دشمن کش وعاشق کش هرمیدانی/توکه هرجمعه به دل می روی تاشهرخدا/توکه هردم فکنی هرنگهی پیش رضا/توکه شب تابه سحربیداری/اینچن ین سربه گریبان داری/توکه دنیابه نگاهت گرم است/توکه هفت دولت زرپیش سرت درشرم است/توکه بااشاره ای عشق به کمندت بنداست/گوچنین چیست نگاهت اینچنین شرمندست/گفتی اش سازغمم پنهان است/ای سحردولت هجرم شب وروزگریان است/قلبم ازهجرخدادرنگهم چون باغ است/نه زروسیم که آن سیم به پشتم داغ است/سحرهرگزبعدا زآن ازتونپرسیدچرا/پ یکرت غرق به خون گشت چرا/تویی فرمانده صدعضووهزاران سرباز/پیکرت بدون سرچراچنین کردپرواز

#6 مجيد شيخي 1392-02-23 21:45
سلام برادربزرگوارهمه ي گالري عكستون نگاه كردم زحمت زيادي كشيدن دستت دردنكنه ولي عكسي ازشيرمردميدانها ي جنگ تحميلي سردارشهيدصحرايي نديدم اگه ممكنه عكسهايي ازبچگي هاش گيربياريدبزاريد روسايت ممنون

سلام من از همه درخواست نمودم عکسای شهدا بیارن ولی بعضی خونواده ها کوتاهی میکنن

#5 بالوی 1391-12-24 20:43
سلام برادرشمااز بچه های هوز صحراکه افتخار طایفه تان هستند بنویسید مخصوصا حاج علیقدم که نظیرش وجود نداردانها چون بابالویهانسبت دارند موردبی مهری هستند

مدیریت سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ چه قد بد فکر میکنید دوست عزیز من از همه کس استقبال میکنم//ذاتت بد نباشه/ میپوسی دوست عزیز//هر کس هر مطلب و عکسی بفرستد منتشر میکنم فقط کسی هتک و حرمت نشود.

#4 رضا لطفي زاده 1391-11-13 09:25
آقا نبي،خدمت به شهدا نه كار آسانيست و نه كار هر كسي ولي خوش به سعادت جناب عالي كه در اين وادي قدم برداشتي،چه سعادت ب...
-----------------------------------------------------------

سپاس رضا جان وظیفه است

#3 مهدی 1391-11-06 18:23
نبی جان اگه امکام داره فایلی رو در مورد متل های و چوچوهای قدیمی بزاردید یادگار شبهای سرد زمستانی بیشه دراز . یادش بخیر

#2 مهدی 1391-11-06 18:21
سلام
ازینکه توفیقی حاصل شده ومسیری جدید دربازگو کردن خاطرات در روستای عزیزمان بوجود امده همه عزیزان سعی کنند خاطرات خوبشان همراه با عکس های قدیمی در سایت بزارند.مطئا باشید تاثیرات مثبتی در پی خواهد داشت. بزارید بی ریا بی کینه این سرزمین ابا و اجدادیمان درخاطرات پاک نسل های اینده بمانده.کم ارزشی نیست....یادگار ماندگار سال های سخت و طاقت فرسا یادگار سال های جنگ یادگار قدمگاه بزرگان ایل جایروند. پس همتی مضاعف کنیدخداوند به شماها عزت دهد.

#1 محمد نصرالهی 1391-11-03 21:17
سلام
اقا نبی خودتون زحمت بکشیدیا به کسی بسپارید از طریق اداره جانبازان ،اطلاعات کامل شهدا روستایمان جمع آوری نمائید و در اسرع وقت روی سایت بزارید . چرا که محول کردن این کار به دیگران مطمئنا عملیاتی نمیشود. کار بسیار بزرگی است و اجر بزرگی هم دارد.معرفی کردن راه ورسم و طریق شهدا به نسل جوان و اینده لازم و ضروری است.

متاسفانه دست تنهام و کاری بسیار سخت و فرسایشی و زمان بر

نوشتن دیدگاه

آمار بازدیدکنندگان

کاربران امروز84
کاربران دیروز143
بازدید کل493612

سیستم آمار بازدیدکنندگان

ابزار هدایت به بالای صفحه

.